Artykuł (22/3): MedTech-Athon, czyli INŻYNIEROWIE DLA MEDYCYNY.

MedTech-Athon to organizowany w ramach ,,Warsztatu Badacza’’ dla słuchaczy Szkół Doktorskich PW weekendowy maraton projektowy, podczas którego uczestnicy będą pracować nad własnymi pomysłami badawczymi w celu opracowania prototypów innowacyjnych rozwiązań medycznych.  Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii (CEZAMAT) we współpracy z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT).

Pierwszym etapem wydarzenia był „KICK-OFF MEETING”, czyli spotkanie organizacyjno-zapoznawcze. Na początku spotkania Organizatorzy opowiedzieli o formule eventu, a także odpowiedzieli na wszystkie pytania zgromadzonych Doktorantów. Słuchacze dowiedzieli się, że udział w MedTech-Athon to możliwość uzyskania:

• grantów badawczych,
  • oferty stażu w CEZAMAT,
  • wstępu na inspirujące szkolenia i warsztaty,
  • wsparcia naukowego i mentalnego od Mentora,
  • 4 punktów ECTS.

Druga część spotkania przeznaczona była na integracyjne gry i zabawy, dzięki którym Uczestnicy rozpoczęli formowanie zespołów.

Wydarzenie główne odbędzie się w dniach 27-29 maja 2022r. Z niecierpliwością czekamy na efekty pracy zespołów. Powodzenia!

JOANNA KONOPKA

03 kwiecień 2022

szkolenia, warsztaty i szkolenia, patronat, event