Artykuł (22/6)

Działalność w Radzie Doktorantów PW to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Dowód?

Posiedzenia wyjazdowe!

W dniach 6-8 maja 2022r. Rada Doktorantów wyjechała na IV Zwyczajne Posiedzenie do Wilgi, podczas którego odbyły się liczne wartościowe dyskusje dotyczące funkcjonowania środowiska doktoranckiego na Politechnice Warszawskiej m.in. omówiliśmy zmiany do nowego Regulaminu
i Ordynacji Wyborczej RDPW.

Ponadto, w trakcie wyjazdu uczestnicy podnosili swoje kompetencje z: komunikacji w zespole,
w ramach szkolenia poprowadzonego przez Macieja Dukata (STER PW), oraz z organizacji projektów na PW. Szkolenie poprowadzone przez Wiceprzewodniczącą RDPW Annę Jachimowicz zainspirowało nas do organizacji nowych inicjatyw na rzecz Doktorantów. Niedługo zdradzimy więcej szczegółów, stay tuned!

Doskonale wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego w wolnym czasie zorganizowaliśmy:

• ognisko przy akompaniamencie topowych hitów,
  • leśny plażing,
  • laserowy paintball.

To były bardzo owocne i kreatywne dni. Wróciliśmy do Warszawy zintegrowani i zmotywowani do dalszej pracy!

JOANNA KONOPKA

16 maj 2022