Artykuł (22/8): KONIK

W dniach 11 i 12 października 2022 odbyły się Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich "KONIK". Mieliśmy przyjemność porozmawiać zarówno ze studentami rozważającymi aplikację do Szkoły Doktorskiej, jak i z obecnymi Słuchaczami Szkoły Doktorskiej, którzy są zainteresowani bieżącą działalnością RDPW. To była idealna okazja, aby osobiście zadać nurtujące pytania Członkom RDPW oraz, aby poznać Kolegów i Koleżanki z różnorodnych wydziałów.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Organizatorom za naukową inspirację, wartościową wymianę doświadczeń i przede wszystkim za fenomenalną atmosferę. Dzięki Wam mieliśmy okazję na kilka chwil wyrwać się z sideł codziennej zabieganej rutyny. Do zobaczenia za rok!

JOANNA KONOPKA

17 październik 2022